Nasze atuty - Lista tematów

W związku z tym, że świadczymy kompleksowe usługi, naszym niewątpliwym atutem jest szeroki zakres wykonywanych usług w obrębie jednej firmy. Charakteryzuje nas sumienność, szybki czas realizacji i profesjonalizm w każdej dziedzinie. Nie powielamy projektów, a realizujemy własne w ramach każdej inwestycji, bez wyjątku.

Natychmiastowa wycena po przesłaniu zapytania

Cenimy Twój czas. Dlatego po otrzymaniu zapytania, od razu sporządzamy wycenę. Wykonujemy wyceny konkretnych projektów
i elementów wchodzących w ich skład. Istnieje także możliwość podania przez nas prognozowanego kosztu zagospodarowania terenu na podstawie przesłanego projektu i zdjęć, ukazujących obecny stan obszaru.

  

Możesz monitorować proces budowy swojego ogrodu

Jeśli nie możesz się doczekać zobaczenia prac, czy po prostu chcesz prześledzić ich przebieg - nie musisz nerwowo oczekiwać ich zakończenia. Stan przebiegu prac możemy Ci przedkładać na bieżąco. Dostaniesz od nas relację w postaci opisu
i fotografii. Szacunkowo ocenimy także planowany termin ukończenia projektu.

     

Nie powielamy koncepcji przy nowej inwestycji

Do każdego projektu ogrodu podchodzimy indywidualnie - nie powielamy utartych koncepcji lub pomysłów. Podczas wywiadu dowiemy się, jakie masz zapatrywania co do kolorystyki, kształtów czy funkcji architektury przestrzeni. Na podstawie uzyskanych informacji opracujemy koncepcję projektu, która spełni Twoje oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.


 

Projekt ogrodu otrzymasz po 1 tygodniu

Po przeprowadzeniu niezbędnego wywiadu połączonego z prezentacją katalogów i zdjęć z naszych dotychczasowych realizacji, opracowujemy koncepcję zagospodarowania przestrzeni zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nasza projektantka wykona oddzielny projekt koncepcyjny, który zawierać będzie wszystkie elementy wchodzące w zakres prac na docelowym terenie. Dopiero na podstawie koncepcji powstanie gotowy projekt ogrodu, parku czy skweru, który otrzymasz już po upływie tygodnia.

     

Budowa ogrodu trwa 10 dni

Po zamknięciu etapu wykonania projektu zagospodarowania przestrzeni Twojej posesji, zajmiemy się jego fizycznym wdrożeniem. Podczas prac będziemy z Tobą w stałym kontakcie, a to oznacza że będziesz stale informowany o aktualnym przebiegu prac. Nasza ekipa wykonawcza buduje ogród w czasie nie przekraczającym 10 dni roboczych. Już po tak krótkim czasie będziesz się cieszyć z efektu naszych prac.

 

Zbudujemy saunę w ogrodzie w 20 godzin

Możemy śmiało pochwalić się rekordowym tempem instalacji saun zewnętrznych (ogrodowych). Czas, jakiego potrzebujemy do instalacji takiej sauny w Twoim ogrodzie to tylko 20 godzin! Jest to świetna alternatywa dla saun domowych. Nasze sauny są równie wydajne i posiadają świetne walory estetyczne, które podkreślą piękno Twojego ogrodu.

     

Nasze trawniki są zawsze idealnie wypielęgnowane

Ile razy zastanawiałeś się, co zrobić by mieć idealnie równy i wypielęgnowany trawnik? Trudno się nie zgodzić z tym, że jest to jeden z najistotniejszych elementów ogrodu, nadający mu eleganckiego i zadbanego wyglądu. Z nami nie musisz martwić się o jego nawożenie, czy o równe przycięcie. Zrobimy to za Ciebie! Idealnie płaski i soczysto zielony trawnik to nasza specjalność.

   

Przejrzyj naszą galerię realizacji ogrodów

Galeria realizacji
  • 1
  • 2
  • 3
  • >>

Budowa ogrodu z systemem nawadniania, tarasem, trawnikiem, chodnikiem i rabatami w Majdach - miniaturaPodczas realizacji zlecenia nasz Inwestor zaufał nam w pełni, dając nam wolną rękę do działania. Pracowaliśmy zdalnie, a nasz Klient był informowany o postępach na bieżąco. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak realizowaliśmy kolejne etapy prac.

budowa_drewnianego_ogrodzenia_olsztynNaszym głównym zadaniem podczas tej realizacji było zbudowanie muru odgradzającego dwie części domu bliźniaczego. Całość miała zostać poprowadzona przez wspólny sąsiedzki taras oraz kończyć się na drugim końcu działki.

Budowa ogrodu z systemem nawadniania w Iławie - miniaturaTym razem podjęliśmy się zadania wyłożenia trawnika na działce o powierzchni ponad 800 m2. Dodatkowo wykonanym przez nas elementem był system nawadniający, a całość powierzchni działki miała być idealnie płaska. Po wstępnej ocenie uwarunkowań terenu, przystąpiliśmy do prac.

Budowa przydomowego ogrodu z rabatami, systemem nawadniającym i tarasem w Redykajnach pod Olsztynem - miniaturaTym razem Klientowi zależało na szybkiej budowie przydomowego ogrodu wraz z tarasem. Ze względu na specyfikę podłoża byliśmy zmuszeni do początkowego osuszenia terenu. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jak poradziliśmy sobie z realizacją projektu.

Budowa przydomowego ogrodu z rabatami i systemem nawadniającym w Redykajnach pod Olsztynem - miniaturaTym razem zlecenie polegało na budowie przydomowego ogrodu z rabatami i systemem nawadniającym. Po naszej stronie znalazło się także wykonanie chodnika, miejsca pod altanę oraz muru oporowego. Mimo niesprzyjającej pogody projekt udało się ukończyć na czas. Prześledź realizację naszych prac w artykule poniżej.

Budowa ogrodu z tarasami oraz podjazdu brukowanego w Stawigudzie pod Olsztynem - miniaturaZlecenie obejmowało budowę przydomowego, stopniowanego ogrodu oraz wyłożenie parkingu i podjazdu z kostki brukowej. Całość miała stanowić kompozycję w stylu wiejskiego podwórza warmińskiego. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się jakie wyzwania czekały na nas podczas realizacji tego zlecenia.

Budowa podjazdu brukowanego w Zielonowie pod Olsztynem - miniaturaZe względu na fakt, iż wcześniej wyłożony płaski kamień na posiadłości naszego Klienta nie wpasowywał się w koncepcję domu wypoczynkowego, zdecydował się on na wykonanie nowej nawierzchni z niezniszczalnego drogowego kamienia porozbiórkowego. Całość wyłożonej powierzchni miała wynieść 400 m2. Po wysłuchaniu wizji naszego Klienta, zabraliśmy się do pracy.

Budowa ogrodzenia murowanego działki domu jednorodzinnego Ruś Olsztyn - miniaturaTym razem podjęliśmy się budowy frontowego muru odgradzającego podwórze domu jednorodzinnego. Dodatkowo wykonanym przez nas elementem był murowany śmietnik. Jest to kontynuacja zlecenia, w którym wcześniej wykonaliśmy ogrodzenie zewnętrzne, wyłożyliśmy trawnik, kostkę brukową oraz zbudowaliśmy system nawadniający.

Budowa ogrodu PoznańInwestycja obejmowała kompleksowe stworzenie ogrodu przy nowo wybudowanym szeregowcu w Poznaniu. Podczas tego zlecenia zajęliśmy się budową tarasu, ułożeniem trawnika, stworzeniem rabat oraz systemu nawadniającego. Nie obyło się również bez wyłożenia kostki brukowej nadającej ogrodowi walor zarówno estetyczny jak i funkcjonalny. Projekt został wykonany z myślą o ułatwieniu pielęgnacji i utrzymania ogrodu. 

 Budowa podjazdu z kamienia naturalnego w stylu warmińskim w Rusi pod Olsztynem - Zdjęcie 1Naszym głównym zadaniem w tym projekcie było wyłożenie podjazdu z kamienia pod domem jednorodzinnym w stylu warmińskim. Aby zachować nasz regionalny charakter Klientka zdecydowała się na naturalny, porozbiórkowy, trudniejszy w zdobyciu kamień. Pochodzi on prawdopodobnie z jednej ze starych brukowanych olsztyńskich dróg.  

Budowa podjazdu w stylu wiejskim z kostki granitowej w Karpowie pod Ostródą - MiniaturaZlecenie polegało na wykonaniu podjazdu w stylu wiejskim z kostki granitowej. Po omówieniu wizji Klienta i wykonaniu projektu przez naszą projektantkę przystąpiliśmy do działania.

Budowa ogrodu z systemem nawadniania i oświetleniem Bartążek - ZdjęcieW tym projekcie zbudowaliśmy przydomowy taras wypoczynkowy ze schodami i balustradą z naturalnej deski tarasowej. Taras został wykonany według wizji naszej Klientki. Po przekazaniu pomysłu zaczerpniętego z branżowych gazet przystąpiliśmy do działania.

Budowa ogrodu z tarasem w Nowej Wsi pod Iławą - Zdjęcie 1Tym razem podjęliśmy się budowy ogrodu z rabatami oraz zadbaliśmy o powiększenie strefy wypoczynkowej. Optycznie zwiększyliśmy taras wypoczynkowy o dodatkową powierzchnię z trawnikiem. Zależało nam na jak najszybszym wykonaniu strefy użytkowej, ponieważ okres letni miał się ku końcowi. Dzięki tej części nasi Klienci mieliby okazję do cieszenia się ostatnimi sierpniowymi promieniami słońca na wykonanym trawniku.

Budowa ogrodu z systemem nawadniania i oświetleniem Bartążek - Zdjęcie 2Głównym celem tej realizacji było wybudowanie łatwego w utrzymaniu ogrodu przy domu jednorodzinnym wraz z systemem nawadniania, tarasem, trawnikiem z rolki, rabatami i zdalnym oświetleniem. Tak, aby nasz Klient mógł spędzać wolny czas na świeżym powietrzu nawet po zmierzchu.

Naszą kolejną realizacją było zagospodarowanie działki o powierzchni 100 m2 zgodnie z projektem wykonanym przez inną firmę.

Naszą kolejna realizacją było opracowanie projektu zagospodarowania niewielkiego patio otoczonego budynkami mieszkalnymi oraz wykonanie prac zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Tym razem zmierzyliśmy się z dużym projektem, jakim była, najprościej rzecz ujmując, zamiana zachwaszczonej łąki na zadbany trawnik na pochyłym terenie. Prace zajęły nam trzy miesiące ale efekt był oszałamiający.

Prowadzimy elastyczną politykę wobec naszych Klientów, co przynosi świetne efekty podczas realizacji. Zobacz przykład zlecenia, podczas którego przychyliliśmy się do prośby przyszłego Inwestora, by zakończyć je ze spektakularnym efektem.